KŁODZKO ZA MOCNE

Ostatnie spotkania rundy zasadniczej miały przynieść wiele rozstrzygnięć. 4 zespołu walczyły o miano najlepszej drużyny. My spotkaliśmy się z zespołem, który pokonał nas w 1. rundzie na własnej hali - Nysa Kłodzko. Był to jedyny zespół, który pokonał nas (niestety) 2x w tym sezonie.

Początek spotkanie należał do gości, którzy szybko objęli prowadzenie. Rozsądna gra pod kosz i zwalnianie tępa gry nie było na rękę naszym graczom. Dodatkowo świetnie dysponowany Zubik trafiał wszystko z półdystansu. 7 oczek różnicy po pierwszych 10 minutach (18-25). Druga kwarta miała podobny przebieg, jednak nasza skuteczność ulega poprawie i to my odnosimy tutaj małe zwycięstwo (24-20). Do połowy wynik 42-45 dla gości.

Druga odsłona spotkania to wyraźna chęć zabiegania i zmęczenia rywala. Krycie na całym boisku, przynosiło pożądane rezultaty w postaci strat i łatwych punktów, jednak kosztowało ogromną ilość energii. Ostatnia kwartę przegrywamy 14-24 a całe spotkanie 74-93.