MECZ BEZ EMOCJI

Sobotnie spotkanie nie obfitowało w koszykarskie emocje. Drużyna ze Zgorzelca jest wyraźnie najsłabszą ekipą grupy D. Kibice zgromadzeni na hali obejrzeli jednostronne widowisko.

Już pierwsza karta pokazała, że Obra chce szybko wybić z głowy koszykówkę gościom.Po czterech minutach gry prowadziła 17-0 a po trochę ponad 5 minutach cała pierwsza piątka gospodarzy odpoczywała już na ławce. Wynik pierwszej kwarty to 32-11.

Kolejne dwie kwarty były już bardziej wyrównane. goście zaczęli trafiać a nasza obrona była rozluźniona. Odpowiednio druga 27-15, i trzecia kwarta 28-17.

W ostatniej kwarcie dobiliśmy rywala 32-12. Mecz skończył się wynikiem 119-55 , pozytywem spotkania był brak kontuzji z obu stron.