NIEPOKONANI

AZS Basket Nysa zagrał w Kościanie bez swojego lidera - Tomasza Madziara. Jednak nie przeszkodziło to, żeby po 30 minutach gry to właśnie goście byli bliżej zwycięstwa.

Pierwsza kwarta to wyrównana gra z obu stron. Nasze kontry skutecznie wyprowadzają nas na prowadzenie. 5-punktowa przewaga przy słabej skuteczności to najwięcej na co mogliśmy liczyć (23-18).

W drugiej kwarcie nasza gra załamuje się a przeciwnicy zdobywają 28 oczek. Do szatni schodzimy z 7-punktowa stratą.

Kolejna kwarta jest najbardziej wyrównana. Na nasze 2 celne rzuty z dystansu odpowiada Kasiński (2/3 za 3pkt.), co nie pozwala nam na zbliżenie się do rywala.

Ostatnia kwarta to ENERGIA naszych. Trener Dominik Majchrzak pobudza naszych zawodników do nieustępliwej obrony i aktywnej gry w ataku. Ostatnią kwartę wygrywamy 31-9. Wynik końcowy nie do końca oddaje przebieg spotkanie.