PIERWSZY KROK

Pierwszy mecz fazy play-off ze Śląskiem Wrocław rozegrany został na naszym terenie. Jako że spotkały się 4. z 5. drużyną rozgrywek fazy zasadniczej, a to my byliśmy o miejsce wyżej - mieliśmy atut własnego parkietu na otwarcie.

Początek był bardzo wyrównany. Głównie Kacper Gordon trzymał wynik dla Śląska (11 pkt w 1. kwarcie) trafiając 3x zza linii 6,75 m. Druga kwarta miała podobny przebieg co pierwsza- czyli punkt za punkt, jednak w końcówce zdobywamy 10 punktów z rzędu i do szatni schodzimy z prowadzeniem 46-34.

Trzecia kwarta to niemoc w ataku naszego zespołu. Mylimy się w wydawałoby się prostych sytuacjach a przeciwnik wykorzystuje naszą indolencje. zdobywamy zaledwie 9 punktów przy 22 przeciwnika, co powoduje że po 3 kwartach przegrywamy 1 oczkiem.

Ostatnia kwarta to rzucenie wszystkich sił w obronę na całym placu gry. Zdobywamy kilku-punktowe prowadzenie, które jak się okazuj pozwala nam cieszyć się z końcowego zwycięstwa 76-75.