ŚLĄSK NIE ODPUSZCZA

Spotkanie we wrocławskiej Kosynierce od początku nie układało się dobrze dla naszego zespołu. Po niecałej minucie to gospodarze prowadzą 0-6. Jak się później okazuje ta przewaga utrzymuje się do końca 1. kwarty (18-24). Druga kwarta to walka punkt za punkt i minimalna wygrana zespołu z Wrocławia 22-25, co stawia nas w trudnej sytuacji, gdyż do szatni schodzimy z 9-punktowa stratą.

W trzeciej kwarcie podejmujemy rozpaczliwą próbę gonienia wyniku i rozstrzygnięcia w dwumeczu play-offów, jednak miejscowi są zdecydowanie lepiej dysponowani i to oni wygrywają drugi mecz 75-82.