SUDETY ZA WYSOKIE

W drugim wyjazdowym spotkaniu nasz zespół przegrał w Jeleniej Górze z miejscowymi Sudetami.

Od początku spotkania wydawało się, że wrócimy z tarczą. W pierwszej kwarcie prowadziliśmy już różnicą blisko 10 oczek. Jednak końcówka należała do gospodarzy, którzy zniwelowali różnicę i po 1. kwarcie prowadziliśmy 21-19.

Druga kwarta to bezsilność, pech i festiwal niecelności naszej drużyny. Przegrywamy ją 10-24 co właściwie ustawia mecz. Jest to jedyna kwarta, którą przegrywamy, jednak różnica okazuje się nie do odrobienia.

W trzeciej i czwartej kwarcie walczymy i dochodzimy już przeciwnika na 4 oczka, jednak doświadczenie braci Niesobskich (Łukasz 19 pkt. i Rafał 18 pkt.) sprawiają , że to goście triumfują na otwarcie ligi w Jeleniej Górze.