WYGRANA PO FALSTARCIE

Fatalnie rozpoczęło się wyjazdowe spotkanie dla naszej drużyny, gdyż po 3,35 minuty przegrywaliśmy już 0-14. Duża nerwowość i brak agresji w obronie. Trener Dominik Majchrzak zareagował jednak w porę i po zabranym czasie zaczęliśmy realizować postawione cele. Kwarta kończy się prowadzeniem gospodarzy 24-18.

Druga kwarta to popis strzelecki naszej drużyny. Rzucamy 34 punkty przy 21 przeciwnika. Na przerwę schodzimy wygrywając 7 punktami (45-52). W przerwie przypominamy sobie założenia dotyczące obrony , co ma odzwierciedlenie w wyniku 3. kwarty. Pozwalamy na rzucenie tylko 10 punktów , co wyraźnie frustruje gospodarzy.

W ostatniej kwarcie wypuszczamy głębokie rezerwy, jednak różnica z 2 i 3 kwarty jest za dużo do zniwelowania. Całe spotkanie wygrywamy 82-75.

Z bilansem 5-2 oczekujemy na pretendenta do awansu- Opolska Politechnikę. Mecz wyjątkowo rozegrany będzie w piątek o godzinie 20.00.